Versace parfümTam anlamıyla şehir kokusu olan versace parfüm tüm çeşitleriyle erkek ya da bayan şehvetli ve güven sağlayan kişileri temsil eder. Birbirinden güzel kokuların bütünleşmesiyle ortaya eşsiz bir karışım olarak meydana gelen versace parfüm ile daima dikkat çekeceksiniz. İnanılmaz indirimlerle sahip olabileceğiniz versace parfümlerin şık tasarıma sahip olmaları da ayrı bir güzellik meydana getiriyor. Uygun ödeme koşulları ile daha da kolay ve cazip hale gelen alışveriş ile sizw en iyileri getiriyoruz. Versace bayan parfüm metropol kadınlarının en iyi seçeneği. Şehrin karışıklığında eşsiz kokusu ile bayanların güvenilir olmalarını ve belli bir tarza sahip olmaları imkanını veren versace bayan parfüm artık hanımların güçlü olduklarının en iyi göstergesidir. Duygularınızı kokunuzla gösterin. Versace bayan parfüm modellerine ekonomik fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle sahip olma imkanınız vardır.

Latince uçucu manasına gelen kelimeden üretilmiş olan parfüm,  yaşamımızdaki en zevkli ve en vazgeçilmez konularından başında gelmektedir. M.Ö 5000 senelerinden beri Roma, mısır ve yunan toplumu tarafından yaygın olarak kullanıldığı bilinir. Bugünkü özelliklerine yakın anlamda ilk parfüm 14. yüzyılda üretildi. onaltıncı yüzyılda Fransa,  en çok parfüm üretilen ve tüketilen ülkesi oldu. Parfüm o dönemlerde Fransızlar tarafından kötü kokuları örtmek için kullanılıyordu. İlerleyen yıllarda ve özellikle şimdilerde cam işletmeciliğindeki gelişmelerle parfümler mücevher görünüşleri ve tarzınızı yansıtan formülleriyle büyük bir alan yaratılmıştır.

Kokuların uygulanması konusunda  görüşler bulunmaktadır. Bazı parfümleri boşluğa sıkarak parfüm bulutuna girmeyi tavsiye etmektedir. Ama bu daha çok yoğun parfümler için iyi bir uygulama olurken hafif kokularda istenen sonuç alınamayacaktır. Üstelik parfüm bulutuna girmek için oldukça fazla oranda parfüm sıkmak gerekir. Bir takım parfümler ise parfümü öpülmek istediğiniz yere sıkmayı tavsiye eder.
Kokunun daha iyi duyulması açısından parfümün sürülmesi gereken en iyi yerler dirseğin iç tarafı, ense, omuzlar ve kulak arkasıdır. Bu kısımlar damarların deriye en yakın bulunduğu yerlerdir aslına bakılırsa.