Mucize hayvan Salyangoz


Salyangozlar kendini yenileyebilme özelliğine sahip olan mükemmel bir hayvandır. Kabuğu kırıldığı zaman vücudun ürettiği  allontoin maddesi ile  kabuğunu yeniler ve eski görüntüsüne tekrar geri döner. Bilim adamları bu salyangozun bu muhteşem özelliğini insanlar için kullanmak istemişler ve görmüşler ki salyangozun salgıladığı bu sıvının insanların ciltlerinde de muhteşem etkileri var. Bunun sonucunda  salyangoz kremini üretmeye karar vermişler. Allontoin; protein, vitamin ve kalsiyum bakımından oldukça zengin olması salyangoz kremini de mucizevi bir ürün haline getirmiştir. Anti aging de denilen yaşlanma durdurucu etkisi ile öne çıkan bu krem sayesinde artık yaşlanmak da zorlaştı. Salyangoz kremi sayesinde ciltteki kırışıklıkların görünümünde önemli ölçüde bir azalma gözlemlenebilmiş ve birçok insan pahalı anti-ageing kremleri kullanmaktansa salyangoz kullanarak daha bir çok yararından daha ucuza faydalanmıştır.

Salyangoz kremi tıpkı salyangozun kendisine yaptığı gibi, insanların ciltelrininde yenilenmesini sağlar. Cilt üzerinde oluşan akneler, akne izleri, kırışıklıklar, çatlaklar ve lekeler üzerinde salyangoz kremi oldukça faydalıdır. Çoğu insanın özellikle hanımların dayanamadığı ve tüm yaşamları boyunca yok etmek için çok paralar harcadığı bu gibi durumlarda onların yardımına koşar. Salyangoz kremi özellikle hamilelik döneminde bayanlarının vücudunda oluşan çatlaklar üzerinde etkilidir.

Erkeklerin traş sonrası ciltlerinde oluşan tahrişi gidermek açısından salyangoz kremi yeterlidir. Bu yönüyle erkeklerin de işine yarayacak bir üründür.  Tüm bu leke giderme, akne tedavisi, çatlaklar üzerindeki etki, traş sonrası tahrişi azaltma gibi etkilerinin yanında cildin nem dengesini ye yumuşaklığını sağlama da salyangoz kreminin diğer bir etkisidir. Sonuçta salyangoz bir insanın cildi için isteyeceği herşeyi o kişiye verir. Cildin korunması ve istenmeyen durumların giderilmesinde en büyük yardımcımızdır. Bütün bunları yapabilen bir krem için fiyatı oldukça uygun seviyede herkesin alabileceği düzeydedir. Çok fazla harcamadan cildiinzin muhteşem görünmesi isteğindeyseniz salyangoz kremi ihtiyacınız olan tek şey.