Givenchy parfümSezgisi güçlü, zarif ve cesareti olan kişileri simgeleyen givenchy parfüm ile sürekli güçlü olacaksınız. Keskin kokusu sayesinde çabucak etkisini göstermeye başlayan givenchy parfüm hayatınızdaki heyecanı en üst seviyeye çıkarabilmektedir. Cesur olduğu kadar asil bir kokusu olan givenchy parfüm sayesinde hayat seviyenizi yükseltip içinizdeki enerjiyi açığa çıkarmanın tam zamanı. Cesaretin göstergesi Givenchy kadın parfüm mükemmel birleşimlerin sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Korkusuz yaşam tarzını sembolize eden givenchy kadın parfüm ile şimdi bayanların hepsi hep ön planda. Hayatınızın size sunduklarını kabul etmeyip siz yaşama cesaretinizi sunun ve içinizdeki gücü gösterin. Hepsi birbirinden nefis kokulardan cesaretinizi en iyi temsil edecek olan modelini alın ve ilk adımı atmış olun. Gerisini düşünmeyin Givenchy gerekeni başarsın.

Korkusuz olan erkekler her zaman kazanır. Bunu en iyi sağlayan givenchy erkek parfüm sahip olduğunuz gücü ikiye katlayacak. Givenchy erkek parfüm ile liderlik vasfının vereceği keyifin tadını çıkarın. Hayat size başrol sunmaz siz başrole sahip olursunuz. İçindeki kokunun büyüsüne kapılan tüm gözler üzerinizde olacak. Ön planlarda olmak cesaret ister cesareti de en iyi givenchy sağlamaktadır. Givenchy bayan parfüm alternatifleriyle artık tüm cesur bayanlar harekete geçiyor. İçinizdeki güce güç katan givenchy bayan parfümler ile eksiğiniz olan kısım tamamlansın. Kendinize olan güveninizi en iyi seviyeye çekerek her an her yerde aktif olmanın avantajını yaşayın. Pozitif enerjinizi kokunuzla yansıtmaya başlamanın getirisini her gün kendinize vede çevrenizde bulunanlara kanıtlayacaksınız. Givenchy bayan parfüm ile işe başlamak yolun çoğunu çoktan tamamlamaktır.

Genellikle geceleri parfüm, sabah ise eau de parfüm sürülür. Kullandığınız parfüm markasının diğer yan ürünlerini kullanarak koku katlaması yapılır ve kokunun kalıcılığı artırılmış olur. Parfüm herkesin vücut kimyasına göre farklı bir koku verir. Bu yüzden kişi kendi üzerinde test etmeden beğenmiş olduğu bir kokuyu almamalıdır. Alışveriş genelde sabahları burnumuzun en hassas olduğu saatlerde seçilmeli ve en çok üç kokuya bakılmalıdır. Parfümü uzaktan püskürttükten sonra kuruması beklenmeli ve sonra koklanmalıdır. Kalıcı olup olmadığı ancak birkaç saat sonra farkına varılır. Kalıcı olması bakımından parfümü bir kez yoğun değil, gün içinde sıklıkla oldukça az sıkılmalıyız. Sadece vücudumuza değil, elbiselerimize sıkarak da kokunun ömrünü uzatmamızın imkanı vardır.Temiz cilt üzerine uygulanan parfüm de kalıcılığını daha çok koruyabilmektedir. Unutmamamız gereken tek şey yazın güneşte kullanmamamızın gerektiğidir. İyi koşullarda parfüm 6 ay ya da 1 yıl kadar kullanılabilir. Özellikle spreyli parfümleri seçebilmek gerekir çünkü böylece hava almaz ve oksidasyona uğramaz. Güneş ışığından da korumalıyız. Parfümün soğuk bir alanda bırakılması belli bir vakitte kokunun değişmesine neden olabilmektedir.