Solente pigmenta


Güzel ve pürüz olmayan bir tene sahip olmak tüm insanların isteği ancak bu gün dilenebilen sağlıklı ve lekesiz olan görünüme kavuşmak düşünüldüğünden fazlası ile zor bir hal almıştır. Genlerden kaynaklanan nedenler cilde tesir edebilecek sebepler içinde yer alsa da beslenme, stres, sigara kullanımı ve güneş cilt yapısını değiştirebilen etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayanlar için özellikle de bebek bekledikleri zamanında oluşabilecek cilt lekeleri ilerleyen yaşlarda bir kabus halini almaktadır. Solenta pigmenta son yıllarda ortaya çıkarılan ve cilt lekeleri ile savaşan en etkili ürün olarak karşımıza çıkabilmektedir. Cildi güneşten koruyabilmede ve leke oluşumunu engellemede etkili olan solenta pigmenta lekelere karşı çözüm sunmaktadır. Güneşin cilt lekelerini çoğaltmış olduğu ve daha da kötü bir duruma getirdiği bütün herkesin bildiği bir gerçek. Solenta pigmenta özel yapısı nedeni ile cildinizi güneşe karşı korurken aynı zamanda leke oluşmasını da engelleyebilir.

Cilt lekeleri fark edildiğinde önlem alınmadığında oldukça ciddi hastalıklara neden olmaktadır. Bugünlerde cilt kanseri çok fazla karşı karşıya kalınan hastalıklardan bir tanesidir. Güneşin yararlı etkilerinin yanında aynı zamanda gerekli önlemler alınmadığında zarar veren etkileri de fazladır. Solenta pigmente doğal antioksidan özelliği ile cildinizi güneşe karşı korumakla kalmıyor, aynı anda da ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri de içinde bulundurur. Güneşin cildin üstünde yaratmış olduğu kötü etkilere karşı en etkili koruma olan solenta pigmente cilt lekelerine karşı koruma sağlıyor.  Güneşin zararlı etkilerine karşı cildi mutlaka korumak gerekiyor. Bu korumayı yaparken doğru ürünü kullanmak büyük önem taşıyor. Piyasada bulunan bazı ürünler cildi lekelerden kurtarmak yerine daha çok zarar veriyor. Solenta pigmente cildi koruma altına alarak koruma sağlıyor.

Teni zararlı ışınlarına karşı koruma altına alırken bunun yanında cildin temiz olmasına da önemsemek gerekiyor. Eubos doğanın en ayrıcallıklı özleri ve bitkilerini kullanarak cildin temizliği için hepsi birbirinden değişik ürünler sunuyor. Cilt temizleyicisinden el losyonuna, doğal şampuandan nemlendiriciye kadar eubos birçok farklı ürünü kullanıcılarının zevkine sunmaktadır. Yapısında tamamı ile doğal özler kullanılan eubos değişik cilt tiplerine farklı alternatifler sunabilmektedir. Cilt sağlığını uzun süreler korumak düşüncesinde olanlar, sağlıklı vede güzel bir görünüme sahip olabilmek isteğinde olanlar eubos çeşitleri içerisinden kendileri için en uygun olanını seçmektedir.