Bir gun gerekebilir


Sally Hansen tırnak bakımı konusunda 45 yıllık bir deneyime sahip Amerikalı bir markadır. Del laboratuarlarında gerçekleştirilen özel formüllerle tırnak bakımı ve sağlığı konusunda dünyada lider konumunda bulunan Sally Hansen Amerika’ da tırnak bakımı bilincinin yerleşmesini sağlamıştır. Del laboratuarlarında elliyi aşan tırnak bakım formülü geliştirilmiştir. Sally Hansen sadece tırnak konusunda sektörde %50.2 lik bir paya sahiptir. Sally hansen ojeler, tırnak güçlendiriciler, tırnak eti cilaları, tırnak uzatıcılar gibi ürünler gibi yeni ürünlerlede sektörde var olmaya başlamıştır. Cilt ve vücut bakım kremleri, makyaj ve yüz bakım ürünleri, rujlar, dudak dolgunlaştırıcıları,  ayak ve el bakım kremleri, depilatörler ve ağda gibi ürünlerle de bot gösteren Sally Hansen bu konuda da dünya liderliğine oynuyor.

Yarabandı iş yeri, ev veya arabanız fark gözetmeden tüm ecza dolaplarında bulunması gereken bir acil durum ürünüdür. Yarabandı aynı zamanda her an oluşması olası yaralar ve kanamalar için hepimizin çantasında da taşımak zorunda olduğu bir icattır. Ancak piyasada çok farklı kalitelerde yarabandı vardır ve hepsi aynı kalitede değildir. Aldığınız yarabandı markasının bilinen ve hijyenik olduğu konusunda şüphe duymayacağınız kalitede, uzun süreli kullanıma uygun bir yarabandı olmasına dikkat etmelisiniz.

Külotlu hasta bezi, yatalak hastalar için kullanımı zorunlu bir üründür. Külotlu hasta bezinin büyük, orta ve küçük ile büyük gece ve ekstra büyük boy seçenekleri ve elastik yapısı ile değişik vücut yapılarına uygundur ve tam uyum sağlar. Yumuşak dokusu sayesinde iç çamaşırı gibi rahatça uygulanabilir.  Külotlu hasta bezi sızıntıya karşı bariyerlidir.  Bez değişme zamanını belli eden ıslaklık göstergelerine sahiptir ve yanlardan yırtılıp açılması ile değiştirilmesi kolaydır. Ayrıca bazı eczaneler külotlu hasta bezi satışında sosyal güvenlik kuruluşlarıyla anlaşmalı olduğu için, aldığınız külotlu hasta bezi bedelinin sgk tarafından size geri ödemesi yapılır.