Ukash


Alışveriş yapmak artık çok güvenli…Gelişmiş olan teknolojiyle tüm sektörler de müşterilerine daha kolay ulaşabilmek adına bilgisayar ve internet üzerinden çeşitli siteler aracılığı ile hizmet vermeye yıllar önce başladı. Geçen her gün bu site rakamları hızlı bir şekilde çoğaldı ve bugün hala katlanarak artmaya devam etmektedir. Özelliklede alışveriş yapılan siteler en popüler sitelerden olup insanlara oturdukları yerden kalkmadan istedikleri şeyleri görebilmelerini sanki ellerine alıp inceliyormuş gibi ayrıntılı ölçü ve resimleriyle her türlü bilgiye ulaşılabilmektedir. Tabi bu da hepimizin işine geliyor. Evimde oturarak kısa zamanda onlarca mağaza dolaşabilmek varken neden çıkıp yol masrafından zaman kaybına kadar zarara uğrayayımki. Artık nasıl olsa her şeyelimin altında…

Tabi alışveriş siteleri ve internet üzerinden kredi kartıyla ödeme yapılan tüm siteler aynı zamanda güvenliğin önemini de yanında getiriyor. Siteler her ne kadar kendi içinde sertifika uygulasa da bilgi paylaşımı açısından oldukça riskli olduğundan ve kredi kartlarının üzerlerindeki bilgiler sabit olup kolayca yenilenmediğinden insanlar ya alışveriş yapmaktan çekiniyor ve eski yöntemleri tercih ediyor ya da almak istedikleri şeylerden vazgeçiyor…

Oysa ukash satış diye adlandırılan bir sistem bulunmakta ve bu sistemle birlikte artık kredi kartı bilgilerinin başkalarının ellerine geçmesinden yana korkmaya gerek yok. Ukash kart ile 19 haneli bir pine sahip olunmaktadır ve en güzel yanı da yalnızca şu an bile yaklaşık 15 bin alışveriş noktasında kullanılabiliyor olması. Bunun hızlı bir şekilde artmaya devam ettiği de düşünülürse büyük ihtimal yakında kredi kartlarına gerek kalmayacak.

Bu sistemin sunduğu başka güzel şeylerden biri de temel olarak insanların kredi kartı çalınması ve kopyalanması gibi güvenlik önlemlerini baz alması ve bu doğrultuda hizmet vermesidir. Aynı zamanda siteleri üzerinden ukash satış yaparak kolaylıkla hemen güvenli alışverişe imkan sağlanabilmesi de büyük bir artı. Havale ya da eft gibi seçeneklerle kısa sürede ukash satın alınabilip tüm benzer ve aynı hizmeti sunan sitelere göre en yüksek oranla sahip olunan ukashlar bozdurulabiliyor ve her yönden daha karlı çıkılmaktadır.

En güzeli de müşteri hizmetlerinin telefon ve site üzeri online msn penceresinden de hizmet verebilip müşteri çözümü ve en hızlı kaliteli yardım hizmetini sunabilmeleridir. Çalışma saatleri de sabah 10:00 ile gece 02:00 arası ve fazlasıyla da yeterli olduğu ortada. Kolayca belirlenen miktardaki ukash satış ile satın alınabilip hemen pin numarasına sahip olunabilmesi, istenildiği zaman sahip olunan ukashların bozdurulup yine nakit olarak çevrilebilmesi ama en önemlisi güvenlik sorunları ile başa çıkabilmesi başlı başına süper. Hepsi bilrikte özellikle evlerden yapılibalen alışverişin verdiği keyif ve konforun maksimum noktaya taşındığının en iyi göstergesi olsa gerek.