Herbalife

Doğru beslenme

İnsanların aklına hemen şu geliyor, doğru beslenme sağlıklı gıdalarla beslenme veya ihtiyacımız olan tüm besinleri  almak söz konusu olduğunda. Nasıl ve nerden bulacağı bu söylediklerinizi?. Çünkü her şeyin hızla değiştiği bir zamanda yaşıyoruz. Sadece  aldığımız gıdaların kalitesi düşmedi soluduğumuz hava bile kirlendi. Her gün basında yayında bir sürü gıda skandallarıyla karşılaşıyoruz. Yediğimiz içtiğimiz her şeyin kalitesi düştü. Yapay ve suni  meyve sebzeler, hazır konserve tarzı gıdalar. Artık yeterince bilinçlensek de istediğimiz kalitede yiyecek-içecek bulmak çok kolay olmuyor olsa da herkesin bütçesi yetmiyor. Pekii bu noktada ne yapmamız gerekiyor ki tüm bu olmsuzlukları en aza indirgeyebilmek için. Herbalife temel beslenmesinde yer alan

 1.Aşağı Kilo Kontrol Programı

2.Yukarı Kilo Kontrol Programı

3.Dengeli Beslenme Ve Kilo Kontrol Programı

Beslenme programları sayesinde kişileri hedeflerine ulaştırmada inanılmaz dünya çapında uzmanlarla çalışmalar yaparak , ek gıda takviyeleri alanında hizmet vermektedir.

Dengeli beslenme kilo kontrolü yani kilonu koruma programı Herbalife iç beslenme ürünleriyle nasıl olacak? Kısaca açıklamamız gerekir ise yine felsefemiz çok basit.

Hatırlatmak için söylüyoruz aşağı Kilo Kontrol Programında iki öğün yemek yerine geçen besleyici shake, bir öğün normal yemek, üç öğün yemeklerden önce bitkisel tabletler ve yerince Herbalife çayı ve minimum 2 litre su.

Yukarı kilo kontrol programında ise üç öğün canımız ne isterse yiyiyoruz üç öğün yemeklerin üstüne bitkisel tabletler, ve leziz besleyici shake ve minimum günlük 2 litre su

Kilo kontrolü daha basit ve daha kolay ve eğlenceli. Sabah kahvaltısı her şeyden önemli yıllardır uzmanlar bunu söyler çünkü hücrelerimiz geceden ihtiyacı olanları alır ve sabah güne başladığımız da ona tekrar ihtiyacı olan besinleri vermemiz gerekir. Sağlıklı bir hücre yapısına ve sağlıklı bir vücuda buna balı olarak da sağlıklı bir ruha sahip olmamız için. Bu noktada Herbalife iç beslenme ürünlerinden en besleyici olan F1 besleyici shake karışımı sabahları ideal kahvaltı olarak önermektedir. Bunun yanında Herbal Aloe Konsantre İçecek ,düzenli bir sindirim  için ve hem enerji verici hem termojetic olmasından dolayı Herbalife Bitkisel konsantre Çay önermektedir.

Böylelikle günlük besin ihtiyacımızı alırken aynı zamanda kalori miktarımızı da kontrol altında tutarak kilo koruma programı da yapmış oluyoruz. Böylelikle sloganımızda söylediğimiz gibi her güne güzel bir başlangıç yapmış oluyoruz.