Yeni tarzın adı Kristal şehir evleri


Kristal Şehir Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece'nin birleştiği kısımda 155.000 metrekaregibi fazlasıyla güzel ve geniş bir alanda, bölgenin en muazzam çalışmasıdır. Çoğu yere yakın olma özelliği başta olmak üzere üzerinde bulunduğu metrobüs hattı ile de güzergah adına ulaşımda kolayca bulunamayan bir özelliğe sahiptir. Kristal şehir, vakıf üniversiteleri, büyük alışveriş merkezleri, Tüyap fuar merkezi ve kolejlerin tam merkezinde bulunmaktadır. İstanbul'un birçok yerinden kolayca ulaşılabilen, metrobüs ve metro noktalarının inşa edilmekte olduğu bir bölgede yer alan Kristal Şehir, sahip olduğu bu statü olanaklarıyla da avantaj sağlıyor.

18 konut bloğu ve 2 adet E-5 girişi bulunan residence kuleden oluşan 4588 konutluk Kristal Şehir projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire modelleri bulunmaktadır. Beklentileri en iyi şekilde oluşturan bir proje olan Kristal Şehir Evleri yüzme havuzundan sağlık imkanlarına kadar birçok şeyin düşünüldüğü elit bir yaşam platformudur. Tamamına yakını yeşil alanlara ve sosyal platformlara ayrılmış Kristal Şehir, üst kalite inşaat malzemeleri seçilerek ve depreme dayanıklı ileri teknoloji ile üretilmektedir. Sadece sosyal aktivitelerin değil bununla beraber geleceğinizi garanti altına alan son derece güvenli bir sistem kullanılmaktadır. Projede sergilenen uygun ve çevreci enerji ile Kristal Şehir sakinleri elektrik ve doğalgaz faturalarında %10-20 gibi oldukça yüksek oranlarda tasarrufa da imkan verecektir.İnşaat sektöründe en güvenilir firmalardan biri olan ve bu güne dek 10.000 den fazla konut sağlayan İhlas Holding, Kristal Şehir Evleri projesi ile yüksek hayat standartlarını beğenilerinize sunmaktadır.
E5 karayoluna yalnızca yürüme mesafesinde bulunan Kristal Evleri şehir projesi hızla gelişen bu sektörde düşünmekle kalmayıp hemen hayata geçirilmesi gereken en iyi yatırımdır. Bulunduğu mekan, kolay ödeme seçenekleri ve sağladığı imkanlar ile Kristal şehir evleri, İstanbul’da hızla gelişen ve gelişmeye devam eden bir yerde aranan satılık daire Beylikdüzü olarak ilk seçenekte sunulmakta ve bilinmektedir. İstanbul içerisinde farklı bir dünya ve yepyeni bir İstanbul görmek istiyorsanız hemen bize ulaşın. Sizler için kaçırılmayacak bir yatırım olarak huzurlu bir şekilde sevdiğiniz insanlarla geçirebileceğiniz bu yaşam alanına bekliyoruz.