Saray halı


Padişah halı çeşitleri hepsi birbirinden iyi desenlerle vede motiflerle süslenmiş modeller olup iplikleri son teknolojiyle işlenerek yıllar boyu istekle kullanabileceğiniz biçimde oluşturularak dizayn edilebilmiş vede üretilebilmiştir. Çeşitli ebat ve şekillerde olup evlerimizi süsleyebilir ya da sevdiklerinize unutulamıyacak bir ev hediyesi verebilirsiniz. Ödemelerinizi güvenilir bir şekilde sitemizden yapıp dilerseniz armağan vermeyi düşündüğünüz insanların adreslerini alıcı adresi şeklinde göstererek sevdiklerinize unutulamıyacak bir sürpriz de yapabilmeniz mümkün. Padişah halı temizliği kolay kullanımı elverişli ve kaymayan zemin ile kalitesini eskiden beri tüm kullanıcılarına ispatlamıştır.

Türkiye’nin güçlü halı üretenlerinden Saray Halı 1972’ den bu günlere kadar yetişmiştir. Atılmış olan geniş vede başarılı adımlardan sonra ürün seçeneklerinden ihracatta gösterilebilmiş başarılara kadar oldukça güçlü bir duruma ulaşabilmiştir. Makine halısı alanında şimdi oldukça büyük bir kürsüde yer alan Saray halı başarılarını göstermiş olduğu istikrarlı çalışmaların beraberinde taviz vermediği kalitesine borçludur. Hızlı bir biçimde büyümekte olan Saray Halı’nın diğer alanlar ile beraber toplam 2500 istihdam edilen çalışanı bulunmaktadır. Herdaim gelişim ilkesi gösterip her geçen gün daha da yenilenip, sektöründe yerini koruyan Saray Halı 50 den fazla ülkeye satmayı başarmaktadır.

Kalite yönünden belirlenebilen strateji üretilebilmiş ürünlerde inovasyona dikkat edip teknolojiyi en iyi şekilde üretime entegre etmek olmuştur. Her daim uzmanlaşmış takımla çalışan Saray, dizaynlarıyla devamlı beğeni kazanmaya devam etmektedir. Tüm ekibin dahi gerekli eğitilerek rılıyor olması üretimin her aşamasında başarıyı yanında getirmektedir. Halı kavramı Step halı açısından modası olan bir trend mekanizması vizyonuyla benimsenerek geçen her gün bu moda takibi ile devamlı kendisini canlandırma çabasında olan bir marka olmuştur. Günümüzün modernliğine uyum sağlamış hepsi birbirinden güzel Step modelleri ev ve odalarda sunduğu görsel şölen yanına ek olarak verebildiği dayanıklılığı ile de çoğu insanı cezbetmeye devam edebilmektedir. Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünyanın en ayrıcalıklı olan merkezlerinde 20 den çok yerde satış noktasına sahip olabilmiş Step markası modellerindeki farklılık sayesinde bütün dünyayı etkisi altına almış ve herkesin halıdan beklediklerini fazlasıyla karşılayabilmesine olanak vermiştir. Hızla gelişen Step tasarım konusunda kale denilen en iyi yerlerde şu an hala sunuma sahip olan bir markadır ve global olma yolunda oldukça hızlı adımlarla yoluna devam edebilmektedir. Bu gün sadece yurtdışında 50 den çok ülkeye ürün gönderebilen Step halı bütün çeşitlerinde kalitesini ve görenleri şaşırtan dizaynlarıyla adını akıllara kazımayı başarabilmiştir.