Saçlarımız ve Köpük boya


Milenyum çağında değişen dünya düzeni ve ekonomik şartlar bireyleri daha makul ve ekonomik yaşamaya yöneltiyor. Eskilerin deyimiyle aslanın ağzında olan ekmek artık midesinde. Sadece üniversite bitirmek, yabancı dil bilmek artık yeterli olmuyor. İş bulabilmenin oldukça zor olduğu günümüzde, çoğu zaman kazanılan paralar temel yaşam ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Düzenli bir mesleği ve kazancı olanlar hayatlarını minimum ekonomik harcamayla sürdürüyorlar. Kadınların daha önceye nazaran çok daha aktif rol aldıkları iş hayatında kişisel bakıma eskisinden çok daha fazla önem gösteriliyor. Özellikle saç ve dış görünüş hanımların birincil önceliği. Zor hayat şartları içerisinde kuaföre gitmek genelde kaybedilen zaman ve ekstra masraf anlamına geliyor. Her işte olduğu gibi bu durumunda üstesinden gelmeyi başaran kadınlar eski ama mükemmel sonuçlar veren bigudi yöntemine geri döndü. Bigudi çoğu insanın çocukluğunda annesi yada diğer akrabalarında rastladığı evde kuaför yöntemi olarak hatırlanıyor. Günümüzde hem ekonomik oluşu hem de kullanılabilirliği açısından bigudi eski popülaritesini geri kazandı. Saçı zarar vermeden ve yakmadan aynı zamanda her türlü saç tipine uygulanabilirliği açısından çok cazip olan bigudi ekonomik yönden de kişileri memnun ediyor.

Saçlar yalnızca şekil bakımından değişmekle kalmayıp, renkleride sıklıkla değiştirilebiliyor. Özellikle kendilerini kötü hissettikleri zamanlarda hanımlar değişime ilk önce saçlardan başlıyorlar. Saç boyamak evde kolayca yapılır bir hale geldi. Günümüzde teknoloji ve bilimin birleşmesiyle oluşan köpük boya, kullananları fazlasıyla memnun ediyor. Köpük boya kullanıcıları kısa sürede mükemmel sonuçlar aldıklarından sözediyorlar. Daha önce bilinen boya şekillerinden kolayca sıyrılan köpük boya pratik uygulama şekliyle kısa sürede vazgeçilmez hale geliyor. Yalnızca kolay uygulanmakla kalmayıp aynı zamanda uzun süre kalıcılık özelliğine sahip köpük boya, uygun fiyatıyla da beğeni kazanmakta. 

Günümüz şartlarında çoğu zaman güzel saçlara sahip olmak yeterli olmayabiliyor. Değişen iklim koşulları, yaşam şartları sadece saçlarda değil cildimizde de birtakım değişikliklere sebep olabiliyor. Stres, hava değişiklikleri, sık sık kilo alıp verme vücudumuzda bazı bölgelerin yıpranmasına sebep olabiliyor. Deadsea güzellik ürünleri değişen şartlarda cildinize ve bedeninize sağlık getiriyor. Deadsea temizleme kalıbı, çamur maskesi, nemlendirici gece ve gündüz kremi, çamur sabunu gibi çok geniş ürün çeşidi ile şikâyetlerinizden zahmet çekmeden kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor. Deadsea gerek yüz gerekse vücut ve saç ürünlerinde kullanıcılarına kısa zamanda muhteşem bir performans sağlıyor. Sadece saçına ve fiziğine değil, bununla birlikte bedenine de özen gösterenler için deadsea birden çok seçeneği ile çaresi yok denilen sorunları kısa sürede ortadan yok ediyor.