Ofis mobilyaları


İş yerleri için en önemli faktörlerin başında dış görünüm gelir. Müşteriler için ön yargı oluşumunda olumsuz veya olumlu bakışı sağlayan ilk unsur da ofis mobilyalarının ve dekorasyonun nasıl bir görsel sunum sağladığıdır. Elbette bunu sağlayan ofis mobilyaları görsel açıdan çok etkileyici bir dizayna sahip olmalı ve çalışan ekip açısından da tüm beklentileri karşılayabilecek rahatlığı sağlayabilmelidir. Ofis mobilyaları aynı zamanda çalışma ortamlarının aktif olarak kullanılan ürünlerinden olma özelliğine sahip olması nedeni ile üretiminde kullanılan malzemeler de fazlası ile sağlam seçilmeli bu şekilde kısa sürede sorun meydana getirmeyip uzun yıllar ilk günkü gibi bir görünüşe ve estetiğe olanak sağlaması gerekmektedir.

Yıllar boyu çeşitli ürün üretimlerinde testlere tabi tutulmuş ve hem idari hem de diğer çalışanlar için koltuk, masa ya da grup çalışma düzenleri için farklı düzenler denenmiştir. Burada amaçlanan çalışan kişilerin uzun saatler kullandıkları ve ayrılmadıkları bu alanlarda çok daha güçlü bir performans sergileyerek çalışabilmelerine imkan sağlamak olmuştur. Kısa bir zaman dilimi içinde fark edilmiyor olsa da bugün uzun vadede sabit kullanılan bir ofis mobilyasının nasıl bir biçimde olduğu sağlık bakımından fazlasıyla önemli olmakta ve görsel olarak da kuruluşun imajını oldukça etkili bir biçimde yansıtmaktadır. Bu bakımdan oldukça önem arz eden ofis mobilyası üretiminde en iyi malzemeler ile en başarılı üretimleri gerçekleştiren birofis.com ürünlerinin taşıdığı marjinal çizgi ile de daima iş yerlerini modern yüzyıla uygun atmosferde yaşatmaktadır. İdarecilerin masalarından ortak çalışma gruplarına, dolaplardan sehpalara kadar tüm ürünlerde kaliteden ödün verilmeden uzman bir elemanlar tarafından en iyi ofis ürünlerini imal ediyor ve siz değerli insanların beğenisine sunuyoruz.

İşinde başarılı ve kaliteli bir şirketsiniz peki ya bunu ilk etapta etrafınızda bulunanlara yansıtabiliyor musunuz? Yada çalışkan ve istekli olup saatlerce aynı yüksek performansa sahip elemanınız olmasını ister miydiniz? O halde yapacağınız şey çok basit… Tabi ki ofis ve ofis  ekonomik bir şekilde imalattan size sunan birofis.com ürünlerinden dekore edeceksiniz. Özelikle iş yaşamındakilerin gün boyu çalışma ortamında göstermiş olduğu performansı direkt etkileyen büro mobilyaları vücut sağlığı açısından uygun olmalı aynı zamanda firmaya uzun vadede büyük bir maliyet oluşturmamak adına da kaliteli ve sağlam olmalıdır. Tüketiciler için uzman ekibimiz ile her şeyi düşünerek ürettiğimiz ürünlerimizi en başarılı şekilde imal ediyor ve onlara harika bir görünüm kazandırarak çalışma ortamlarınızı bambaşka bir atmosfere dönüştürüyoruz. Yönetim toplantı odalarından özel yönetim odalarına kadar en zarif ve asil modelleri üreterek bir yandan da tüm çalışanlar için sağlıklarını maksimum seviyede tutacak ürünler tasarlıyoruz. 999 TL üzeri tüm alışverişlerinizde bütün Türkiye'ye kargo ücreti ödemeden gönderi yaparak da sizi ek masraflardan uzak tutuyoruz. Oturduğunuz yerden büro mobilyaları seçeneklerimizde bulunan çeşitleri inceleyebilirsiniz ve sizi yansıtan modeller ile ofislerinizi hak ettiği konuma getirebilirsiniz. Yalnız müşterilerinize karşı mükemmel bir dekora sahip olmayıp aynı zamanda verdiğiniz paranın karşılığını da fazlasıyla almanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Alışverişinizi tamamladıktan sonra da kaliteli ve zarif büro mobilyalarınızda size de çok daha başarılı ve mutlu bir çalışma olanağı sunulmuş olacaktır. İster tekli ürünler olsun isterse work station gibi ekip ürünleri bütününde aynı sağlık ve kalite sunulmakta. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun üretilip gereken testlerinden yeniden geçtikten sonra piyasaya hazır duruma gelir.