Ofis koltukları seçimi


Konforlu koltukları en ideal rakamlar ile sumaktayız. Krom çalışma koltuklarından ahşap ya da diğer şık modellerde olabilen müdür koltuğu seçenekleri ile ofis ortamları artık çok daha konforlu bir hal alıyor. Sahip olunan tasarımın başarısı ofis ortamında modern ve şık bir atmosfere dönüşmektedir. Kayın kontrplak üzerine otuziki dansite süngerle ekstra rahatlık sağlanmış olan ofis koltukları özel istek dahilinde terletmeyen birinci sınıf kalitede  suni deri ile veya kumaş ile kaplanabilir. Cilalı özel kol ve ayaklar ile ofis ortamında mobilya olarak oldukça estetik ve modern bir görünüm sunarken kullananlara da verdiği maksimum rahatlıkla beraber yorulmadan daha sağlıklı bir yaşam ünitesi sunuyor.

Yekpare beden üzerinde dökme sünger olan ve krom kollar ile estetik bir görünüm sağlayan müdür koltuğu ile müdürlere yakışır üst kalite konfor elde edebilirsiniz. Sahip olduğu tilt mekanizma sayesinde yukarı ve aşağı ya da yatay durumda isteğe göre şekillendirilip kilitlenerek sabit bir konfor sunabilmektedir.
Elimizdeki bütün ürünler TSE belgeli ve olası imalat hatalarına karşı yirmidört ay güvence altında tutulur. Çok uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız sahip olduğu profesyonel bilgi ve ekiple, tecrübe birikimi sayesinde uzun süreden beri siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde cevaplandırmanın gayretini gösteriyor ve göstermeye de devam etmekteyiz.