Kredi kartı borcu taksitlendirme adresleri


Şimdilerde milyonlarca insanın başa çıkmakta zorlandığı kredi kartı borçları vardır. Hepsi de bankaların yüksek faiz oranlarına maruz kalır. Bunun önüne geçen sistem bir sektör haline gelebilmiş ve adı Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme sistemi olmuştur. Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme.net - Kart Borcu Taksitlendirme olarak herkese en güzel hizmeti emniyetli, dürüst ve yasal bir şekilde vermekteyiz. Hakkımızda yapılan yorumları inceleyerek bunu görme olanağınız vardır. Bu hizmeti kullanmanız zannetmiş olduğunuzdan çok daha kolay, tek yapmanız gereken şey bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olucaktır. Kredi kartı borcu taksitlendirme sistemi sizlere en iyi neticeyi sunan sistemdir. Bankalar tarafından uygulanmış olan faiz oranlarının 3 te biri (% otuzu) faiz oranıyla kredi kartı borçlarınızdan arınmış ve kapatmış olabilirsiniz. Ne nedenden bankalara daha fazla para ödemek zorunda kalasınız?

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Çalışma Mekanizması KKBT sistemi hepimize en uygun olan çözümü sunan sistemdir. Bankalarca uygulanan faiz oranlarının 3`te 1`i (yüzde otuzu) faiz oranıyla kredi kartı borçlarınızı kapatabiliyorsunuz. Niye bankaya daha fazla ödeyinki? Kredi Kartı Taksitlendirme Oranlar. Kredi kartı borcunuzun hepsi kapatılır. Sözleşmenin arkasından sonra kredi kartı borçlarınızın hepsi kapatılır. Tüm bu işlemler için sizden kredi kartınız ya da kartlarınız haricinde hiç bir belge istenmemektedir. Senet, Gelir belgesi, İmza, Kefil Yok! Hiç bir Formalite yok! Sadece borcu bulunan kredi kartınız veya kartlarınız ile geliyorsunuz, aynı gün içinde sorununuzdan kurtuluyorsunuz.

Yalnız ülkemizde yaklasık olarak kırbeş milyon kredi kartı kullanılmaktadır ve bunun otuz milyon adeti sorunlu kredi kartlarıdır. 2011 yılı itibariyle aylık ortalama 2.5milyon kredi kartı, idari takip sürecine girmiş olup icra işlemlerine maruz kalmaktadır. Bunun başlıca sebepleri bilinçsiz bir şekilde kart kullanmak ve bankaların kart müşterilerinden almış olduğu yüksek faizlerdir. Ayrıca minimum derecede ödeme yapılan kartlarda problemli kredi kart statüsüne girmektedir. Buna sebep, asgari ödeme yapılan kartların borcunun hiç bitmiyor olmasıdır. Kart sahibinin asgari ödemesi lazım olan tutar toplam borcun % 23'ü dür ve bu altı ay süresi boyunca aşamalı biçimde % 35'e çıkmaktadır.