İç giyim nedirİnsanlar için iç giyim de dış görünüş kadar fazlasıyla önemsenen bir alandır. İç giyim birbirinden farklı marka, renk yelpazesi vemodelle son yıllarda kullanıcıların daha da fazla ilgisini çekiyor. Geçmişten günümüze gerek kadın gerekse erkekler için iç giyim her zaman çok farklı bir yer edinmiştir. Atletten pijamaya, sutyenden korseye çok geniş bir seçeneğe sahip olan iç giyim diğer kıyafet ürünlerde olduğu gibi her sezon kendi modasını çıkartıyor. Artık sadece siyah, beyaz ve ten rengi ile sınırlı kalmayan iç giyim sektörü her sezonda herbiri farklı ve renkli moda defileleri ile o sezonun moda rengini ve modellerini belirliyor. Genellikle doğum öncesi ve sonrası loğusalık dönemlerinde ve düğün zamanı gelin bohçası yapılırken iç giyim en çok dikkat çeken alanlar içinde yerini kaptırmıyor.

Hem internet ortamında hem de alışveriş merkezleri ve diğer mağazalarda iç giyim bu kadar büyük bir yer alırken bireyler eskiden gelen bazı alışkanlıklarından da vazgeçmiyor. Çocukken tek bir model kullanılan çamaşır kişi büyüdüğündede değişim göstermiyor. Özellikle çamaşır en fazla kullanılmakta olan iç giyim ürünleri arasında. Kişilerin sağlıklarını uzun süre korumalarını sağlayan doğru ve sağlıklı çamaşır kullanmaya bağlıdır. Doğru hammaddelerden üretilen çamaşır uzun süre kullanımı da mümkün kılıyor. Çamaşır her ne kadar pek bilinmese de, en çok kullanılan ürünlerin başında geliyor. Olduğundan daha fazla önemsenmesi gereken çamaşır geçen her gün daha da gelişiyor ve kendini yeniliyor.

İç giyim alanında öncelikli kullanılmakta olan ve popülaritesini hiçbir zaman kaybetmemiş ürünlerden biri de sütyen. Geçmişten günümüze kullanılan, her zaman kendi trendini belirleyebilen ve önemini hiçbir zaman kaybetmeyen sütyen özellikle son yıllarda büyük gelişme göstermiş durumda. Her sezon değişik modellerle kendini yenileyen sütyen renkli defilelerle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sütyen popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen ve bayanlar tarafından her zaman ilk tercihler arasında bulunacak bir iç giyim ürünü bakımından sürekli yenilenmeye ara vermiyor.