İç giyim modelleriTeknolojinin ilerlemesi ve küreselleşme ile birlikte günümüzde her alanda birbirinden farklı ürünlere ulaşmak mümkün hale geldi. Özellikle küreselleşen dünyada internet ve medya yardımıyla sınırlar sanal olarak da olsa ortadan yok olmaktadır. Teknoloji, gıda gibi alanlarda kıyasıya bir yarışma devam ederken, geçmişten günümüzde tekstil alanı da her geçen gün kendini tazelemektedir. Sadece dış giyim olarak değil, iç çamaşırı modelleri konusunda da kurumlar kıyasıya bir rekabet yaşayabiliyor. İç çamaşırı modelleri son yıllarda tekstil sektöründe öne çıkıyor. Belli başlı markaların elinde olmaktan çıkan iç çamaşırı modelleri genç tasarımcıların da desteği ile çok değişik bir şekil almış durumdadır. Bilindik yada aynı modellerle kısıtlı kalmayan iç çamaşırı modelleri gün geçtikçe yeni bir stil ile kişilerin beğenisine sunulur.

İç giyim modelleri arasında eskisi gibi basit ve kalıplaşmış çeşitler günümüzde alınmıyor. Seçilen iç giyim modelleri özellikleri arasında kullanılabilir ve dayanıklı olmasına dikkat ediliyor. Herkes tarafından kullanılan ve çok sık değiştirilen iç çamaşırının insanları rahatsız etmeyen kumaşlardan yapılmış olmasına dikkat ediliyor. Gerek bayan gerekse beyler için iç giyim modelleri büyük önem taşıyor. Birbirinden farklı markalar arasında istenilen iç giyim modelleri uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Sıkılaştıran, toparlayan yada olduğundan daha küçük gösteren iç giyim modelleri tercih sırasında ilk sıralarda bulunuyor.

Dokumacılık sektörünün büyümesi ve iç giyimin önem kazanması gün geçtikçe birbirinden değişik iç giyim markaları ve ürünlerinin bu alana katılabilmesine neden oluyor. Hem kaliteli hem de ekonomik ürünleri tercih edenler için farklı iç giyim markaları farklı çeşitler sunuyor. Teknolojiyi uzak kalmadan takip eden iç giyim markaları en iyi müşteri memnuniyeti için her geçen gün yeni ürünler piyasaya sunuyor. Bu derece çeşitli iç giyim markaları arasından tercih yapabilmek çoğu zaman kişiler için oldukça zordur.