Halılar


Teknolojik açıdan en iyi şekillerde kullanarak gerçekten büyük bir zahmet olan ipek işçiliğini mükemmel dizaynı ile birleştirmeyi başarmış olan Gümüşsuyu, sizler için milyon tanecikli üretime sahip üstün nitelikli halıları üretmiştir. Bizler de bu kaliteyi elde edebilmeniz için çaba sarfederek sizlere en ekonomik rakamlarla en iyi markaları ve modelleri sunuyor ve evlerinizin ihtiyaç duymuş olduğu güzelliğe kavuşmasını sağlıyor. Tamamen kozadan çekilerek üretimi yapılan saçaklı ipek koleksiyonu gibi türlü model ve renk alternatifleriyle her bir modelinde ayrı ayrı göz dolduran Gümüşsuyu halı dizaynında olan zarafeti kalite ile bütünleştirip yuvalarınıza getiriyor. Heyecan veren en mükemmel ve canlı renkli modeller beraberinde yalınlıktan yana olanlar için hem zarif hem asil modeller de üreterek hep kullanıcıların yanında olan Gümüşsuyu ürünlerini sizler için en ekonomik olacak halde sağlayabilmektedir.

Uzun yıllardan beri tüm yerlerde kullanılan ve hala kullanılmaya devam ettirilen eşsiz bir buluştur halı. Tarihte ilk dokunan halıların Anadolu Selçuklu döneminde üretilmiş olduğu ve bugün bunların hala Leningrad Müzesi’nde korunarak saklandığı biliniyor. Medeniyetlerin kültür alışverişiyle kısa zamanda tüm  yayılan ve büyük bir üne sahip olabilmiş halılar teknolojiyle birlikte daima gelişmiş ve ilerlemeye devam ederek kapalı alanlarımız yanısıra açık yerlerde dahi kullanılmaya devam edebilmektedir. Çoğu evde sarayda köşkte dekor amacıyla duvarlarda da asılı olabilen duvar halıları dışında şu an bütün kapalı yaşam alanlarında mutlaka halı bulunmaktadır ve olmaya da devam etmeyi başarmıştır. Görsel açılardan bütün mobilya ve kullanım eşyalarını tamamlayan son parça olan halı aynı zamanda zemini kaplayan ve modernliğin yanı sıra yaşam alanında konfor sunan yegâne bir kaplama türüdür.

Bir çok ülkede adını duyurabilmeyi başaran ve kalitesini tüm dünyaya ispat edebilmiş Merinos halı sizler için eşsiz modellerini uygun fiyata satışa sunabilmeye sürdürebiliyor. tüm modelin birbirlerinden değişik olduğu zengin ürün seçeneği içinden bütün hepsi aynı kalitede ve seçim yapmayı başarmak gerçekten kolay değil. Sık dokuma ile iplik sayısı sayesinde çok kullanışlı olan Merinos halı yıllardan beri odalarımızı süslüyor ve süslemekten vazgeçmiyor. Hepiniz için en iyi modelleri seçtik ve evlerinize kadar ulaştırabiliyoruz. Değişik boylarda odalarınızın boyuna göre seçme şansınız bulunan ve tüm tarzlara hitap edebilen merinos halılar uzun yıllar boyu yıpranmadan severek vede beğenerek kullanacağınız çeşitlerden oluşur.