Düğün salonuYakamoz düğün salonları, uzun yıllardır hizmet alanında edindiği tecrübe ve kaliteli ekipman ile hizmet vermektedir. Düğün, hayatımızda 1 kez olan organizasyondur ve bu yüzden oldukça önemlidir. Böylesine değerli bir günü daha eğlenceli ve akılda yer edebilmesi için düğün salonu ve bu düğün salonları tarafından sunulacak olan hizmet en az düğün kadar önemlidir. Düğün mekanları sunmuş oldukları hizmet, ikram, personel ve diğer hizmetleri ile davetlileri en iyi şekilde ağırlamakla sorumludur. Yakamoz düğün salonları olarak böylesine önemli olan bir görevi en iyi şekilde yerine getirmek, konularında deneyimli elemanlarımızla değerli misafirlerinize memnun edici hizmet vermek ve bu özel günü senelerce hatırlayabileceğiniz bir halde geçirmeniz için çaba harcamaktadır.

2000 senesinde oluşturduğumuz ilk salonumuzda hizmete başladık.Sıradan hale gelen düğün yapma alışkanlığını ve kalitesi düşen hizmet anlayışını değiştirmeyi görev edindik. Yenilikçi yapımızla beraber, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. 2007 yıllında ikinci salonumuzu devreye soktuk. Bu günlerde iki salonla ve her düğün kendi düğünümüz anlayışıyla hizmete devam etmekteyiz. Hayatınızın en önemli ve özel anını dillere destan bir düğün organizasyonu eşliğinde tüm sevdiklerinizle beraber bir arada geçirmek için salonumuz sizin adınıza tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar sizlere sunmaktadır.

Düğün salonları böylesine önemli günün hayatınız boyunca sadece bir kez olacağı için çok önemli bir olaydır. Davetlilerden her hangi birinin beğenmiyeceği ikram yada kalitesiz bir hizmeti senelerden sonra bile duyarak keyfinizin kaçma olasılığı vardır. Bunun tam tersine misafirlerin ve diğer yakınlarınızın ikramdan yapılan servislere kadar etkili olması durumundaysa hem onlara hemde kendinize unutulmaz bir düğün yaşatabilirsiniz. Düğün salonu aslında es geçilecek bir konu değildir. Sadece 1 akşamlık olması gecenin değersiz olduğu anlamına gelmez. Unutmayın düğünleriniz düğün mekanları ve düğün salonları ile beraber akıllarda kalır.