Daha alımlı olmak adına maybelline fondotenTamamlanan bir makyaj ve son bir düzenleme için allık kullanımı bayanların en önemli tercihidir. Maybelline allık ürünleri ile farklı renklerde, cilt renginize uyan ve kaliteli çeşitleri ile tarz yaratmaya hazırlanın. Allık yüzün şeklini dengeleyebilmek için kullanılır. Yüzünüzün şeklini uzatmak, kısaltmak genişletmek ve daraltmak için çeşitli sürme teknikleriyle uygulanır. İstediğiniz bölgeleri belirginleştirmek için maybelline allık tam size göre. Bayanların vazgeçemediği fondoten markalarından biri olan maybelline fondoten cildinizin rengine ve tipine göre farklılık yaratıyor. En hassas ciltlere kesinlikle zarar vermeyen maybelline fondoten kremli, kuru ve likit seçenekleriyle cildinizde pürüzsüzlüğü yakalayın. Maybelline fondoten ile muhteşem tona ulaşmanız artık zor değil! Maybelline ürünlerini güven içinde alabilirsiniz.

Güneş lekeleri, siyah nokta, sivilce ve soluk görünüm gibi cilt problemlerinize kısa süreli çözüm olarak, kullanacağınız kapatıcılardan yardım alabilirsiniz. Cilt şeklinize göre tercih edeceğiniz ve kalitesinden vazgeçemeyeceğiniz maybelline kapatıcı size cildinizde harikalar yaratmanıza imkan sağlamaktadır. Maybelline kapatıcı ile farkınızı yaratın. En uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri kullanmanın zevkine varın. Güneşe karşı koruma faktörlü ya da yaşlanma belirtilerine karşı koyan antioksidanlı fondötenler seçerek zamana meydan okuyun. Bazı fondötenler güneş ışınlarının meydana getirdiği zaralara karşı ekstra koruma sağlıyor. E ve C vitamini ile serbest radikalleri etkisizleştiriyor. Yorgunluğa yada sarkmalara karşı lifting etkisi olan aydınlatıcı formüllü olanlar, hemen çözüm isteyenler için idealdir.

Fondöten satın alırken beraberinizde bir ayna bulundurursanız ürünü yüzünüze sürdükten sonra rengini dışarıda kontrol edebilirsiniz. Mağazadaki yapay aydınlatmada çok güzel görünen fondöten tonu, gün ışığında felaketlere yol açabilir. Cilt renginize tam olarak uyanını satın alın. Cilde uygulandığında belli olmamalıdır. Belirgin ise cildinize uymayan bir renk demektir. Yalnızca sivilceleri örtmek için kullanın. Hafif bir pudrayla oturmasını sağlayın. Cildiniz genç olduğundan fondöten sürmenize gerek yoktu.