Bahçe kapısı motoru
Bilhassa gelişmiş cemiyetlerde ve toplu yaşam alanlarında çarpık kentleşmeyle araç sayısının daima artarak çoğalması, araç park probleminide bereberinde getirmiştir. Önceki yıllarda ev bahçeleri olarak kullanılan sahalar artık araç park alanına dönüşmesinde yardımcı olan bahçe kapısı motoru, konut ve site sahiplerine ait olan bu alanların emniyetli bir hale getirilmesinde etkilidir. Bahçe kapısı motoru piyasasında ciddi bir yer kazanmış olan ürünlerimiz mevcut metal alüminyum, demir, ferforje ve diğer metal kapılara monte edilebilme özelliğine sahiptir. Mevcut kapılara montajın yapılması halinde kapının mekanik hareket eden parça sağlıklı çalışması, motora ekstra sürtünme gücü ve benzeri etkenleri yansıtmaması birinci derecede önemlidir .  600 kilogram ağırlığa kadar bahçe kapılarına uygulanan Massaltıyüz bahçe kapısı motoru konut tipi gereksinimler için eşsiz çözümler sağlayabilmektedir.

Gerek ev, konut gerekse yoğun kullanım gerektiren iş merkezleri ve benzeri amaçlı ihtiyaçlarınız için birinci sınıf malzeme ve işçilik garantisi ile tüm otomatik kapı ihtiyaçlarınıza en kalıcı çözümleri sağlıyoruz. Otomatik kapı piyasasında uzun yıllardan bu yana edinilmiş tecrübe, konularında deneyimli ekip ve birinci sınıf ekipman ile değerli müşterilerinin otomatik kapı gereksinimlerine profesyonel anlamda cevap veren Masspro, montaj ve satışını yaptığı tüm otomatik kapı ve diğer hizmetlerinde en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sağlamanın gayreti içindedir. Takılacağı alanlara uygulamadan önce defalarca test işlemine sokulan ve ağır iş yükleri göz önünde bulundurularak üretilen otomatik kapı ürünlerimiz, 1.000.000 kez ara vermeden açılma ve kapanma işlemine tabi tutulmuş, performans açısından kendini ispatlayabilmiş ürünlerden meydana gelmiştir.

Ev gibi kişisel kullanım amaçlarınız için olabileceği gibi geliş gidişlerin yoğunlukla yaşandığı iş yeri-mağaza girişleri için gerek pratiklik gerekse emniyetli geçişler açısından fotoselli kapı en iyi bir çözümdür. Fotoselli kapı ürünlerimizde kullandığımız özel profil sistemleri ve tasarımları ile mimari anlamda bir uyum ile bütünlük sağlayarak, kullanım yerlerinde en modern çözümler olarak hizmet vermektedir. Gidiş gelişin yoğun olduğu alanlarda kullanılan fotoselli kapı, mimari anlamda pratiklik ve bütünlük sağlar. Kapıların yalnız gerektiğinde açılıp kapanması beraberinde içerideki ısının dışarıya çıkmasını ve dışarıdaki soğuğun yada sıcağın içeriye girişini en aza indirger ve bununla beraber kaliteli malzeme kullanılmış bir fotoselli kapı sistemi ses transferini de azaltmaya yani bir tür ses yalıtımına yardımcı olur. Fotoselli kapı sistem alt yapısı olarak yoğun ve sürekli olarak açılıp kapanacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Bu faktör de extra masraf gerektirmeden uzun süre bir kapı otomasyonu sağlar. Bununla birlikte tek kanat bir kapı 75 kilogram. ve çift kanatlı bir fotoselli kapı ise 150 kg.a kadar yük taşıma imkanına sahip bulunur.