Alix avien pudra, çatlayan oje ve ruj tercih etmekAynada kendinize baktığınızda pürüzsüz ten görmek istiyorsanız kesinlikle denemeniz gereken alix avien pudra ile uygulama sonrası alacağınız sonuçlar sizi mutlu edeceği kadar şaşırtacak da. Alix avien pudra oldukça etkili bir kapatıcı ve kalitesinden kesinlikle ödün vermez. PH oranını koruyarak cildinize verdiği uyumla tamam olup mükemmel neticeler veriyor. Alix avien çatlayan oje ile marjinallikte sınır tanımayın. İlk kez alix avien çatlayan oje şeklinde alix avien olarak pazara gelen ve kısa sürede hızla moda olup rağbet gören çatlayan ojeler kalıplaşmış standartların arasında sıkılan kadınların arayıp da bulamadığı bir çözüm. Mavi, beyaz, siyah gibi seçeneklerle hayal ettiğiniz tırnaklara sahip olabilir etkileyici görünümler oluşturarak, yepyeni bir moda yapabilirsiniz.

Alix avien ruj İstanbul içi sadece üç saat içinde teslimat garantisiyle sizlere dışarıdan alabileceğiniz zamandan çok daha kısa sürelerde gelmektedir. Birbirinden güzel renk alternatifleri ile alix avien ruj kalitesini dudaklarınızda gösterin. Besleyen içeriği ile dudaklarınızı daha doygun ve dolgun bir forma sokup çok daha güzel dudaklarınızın olmasını sağlayan alix avien ruj kalitesinden ödün veremeyen kadınların gözdesi. Cildinize hareket katabilmek için pembe,kırmızı ve kahve tonlarını tercih edin.Mesela karamel renginin hoş durmayacağını düşünebilirsiniz.Oysa bu renk hoş görünmesinin yanısıra oldukça doğal da gözükür.Pembe rengi,cildinize canlılık getirebilirken kırmızı da enerji vermektedir.Çok koyu çeşitlerden kaçının.

Canlı renklerde rujlar kullanmak solgun yüzünüze renk sağlayarak görüntünüzün aydınlanmasını sağlar. Kırmızı veya kiremit renklerinde bir ruj kullanmak, mutsuz olduğunuzu düşündüğünüz günler için ruj renklerinizde yapabileceğiniz en mükemmel tercihler olur.