Alix avien çatlayan ojeBundan böyle alışılmış oje modası eskilerde kalıyor. Bayanlar eskisinden fazlası ile cesur ve oldukça sıradışı. İlk kez Alix Avien oje renkleri piyasaya sunulan Nail Deco, sıradan ojelerden çok farklı ve nail deco oje, sıradan bir ojenin üstüne sürüldüğünde çatlıyor ve ortaya ebru şeklinde bir görüntü çıkıyor. Bir tane Nail Deco rengi ile zemin oje rengini değiştirmeyle oldukça değişik tarz yaratabilmektedir.

Alix avien çatlayan oje ile marjinallikte sınır tanımıyor. İlk olarak alix avien çatlayan oje şeklinde alix avien markası ile ortaya çıkmış olan ve kısa sürede hızla trend olup yayılmış olan çatlayan ojeler alışılmış standartların aralarında boğulan bayanların arayıp bulamadığı bir ürün. Siyah, mavi, pembe, beyaz gibi renkler ile hayalinizdeki tırnaklara kavuşabilir şaşırtıcı ve yaratıcı tasarımlar oluşturabildiğiniz, yeni bir moda yaratabilmeniz mümkündür. Alix avien oje ile uzun süreli ve yıpranmayan içeriğindekiler sayesinde güzel tırnaklara sahip olabilmeniz artık çok basit. Özel içeriğinde olanlar sayesinde uzun süreli kullanıldığında tırnaklarınıza kesin bir şekilde zararı olmaz ve sararmaya neden olmaz. Matlaşma, yıpranma gibi olumsuz hiçbir faktöre neden olmayan yapısı ve hesaplı fiyatları ile yıllar boyu beğenerek kullanabileceğiniz alix avien oje vazgeçilmeziniz olabilecek.

Alix avien oje markası renk bakımından en fazla çeşide sahip olan kurumlardan birisidir. Özellikle alix avien çatlayan oje ürünleri bu renk alternatiflerinin en fazla olduğu ürünlerin başındadır. Şimdilerde alışılmış oje modası tarihte kalmıştır… Hanımlar eskisinden oldukça cesur ve fazlası ile sıradışı. İlk kez Alix Avien tarafından piyasaya sunulmuş olan Nail Deco, klasik ojelerden oldukça değişik. Alix avien çatlayan oje, herhangi bir ojenin üzerine sürüldüğü zaman çatlıyor ve ortaya ebru tarzı bir görüntü çıkıyor. Bir tek Nail Deco rengiyle zemin oje rengini değiştirerek milyonlarca farklı tarz yaratabilmeniz mümkündür. Siyah, beyaz, mavi ve pembe olmak üzere dört farklı renk seçeneği bulunan Nail Deco, basit olmayı sevmeyen ve yenilik arayışında olan hnaımların gözdesi olacak. Her zaman kullanılan oje renklerinden ve sadelikten uzak kalmak isteyenler için sıradışı oje. Bu ürünler çıktığından beri çok büyük bir ilgi duyulurken bu ilgininde azalacağı beklenmiyor. Alix Avien çatlayan oje herhangi bir ojenin üstüne sürüldüğü zaman çatlayarak farklı desenlerin ebru sanatına uyumlu biçimler meydana çıkabiliyor.